MATTIAS BERGSTRÖM

Profesionální švédský překladatel

sleva pro nové klienty
0 %
záruka kvality
0 %
spokojených klientů
0
dokončených projektů
0
přeložených slov
0
Vítejte!
Jmenuji se Mattias Bergström a jsem profesionální lingvista, překladatel, korektor, redaktor a konzultant švédského jazyka.
V odvětví jazykových služeb pracuji na plný úvazek od roku 1999, ve svém portfoliu mám doslova tisíce dokončených projektů a spokojených klientů. Mezi mé klienty patří společnosti, organizace, úřady i soukromé osoby z celého světa.
Bezplatnou nabídku si můžete vyžádat zasláním k překladu určených dokumentů a já se vám co nejdříve ozvu s nabídkou a termínem dodání.
Těším se na spolupráci s vámi a vaší společností!

Zkušenosti

Mé znalosti a získaná odbornost budou ku prospěchu mých klientů

Včasné dodání

Námi sjednané dodací lhůty jsou vždy přísně dodržovány

Přiměřené sazby

Za identické věty opakované v textu nevznikají žádné další náklady

Nejvyšší kvalita

V zájmu dosažení nejvyšší kvality provádím rozsáhlý výzkum a zajišťuji korektury

Cena

Každý klient je jedinečný. Každý projekt je jedinečný. Proto bude jedinečná i každá cenová nabídka – v závislosti na typu textu, předmětu, formátu, termínu a dalších souvisejících faktorech.

Předmětné oblasti

Na základě vlastních zkušeností se domnívám, že téměř jakýkoli předmět, od marketingu až po farmaceutickou medicínu, může být přeložen v nejvyšší kvalitě, vychází-li se z dobrého výzkumu.

Zařízení

Pracuji s veškerým nejnovějším hardwarem a softwarem vyžadovaným profesionálním překladatelem, včetně několika nástrojů s překladovou pamětí, jako jsou Trados Studio nebo MemoQ.

Obvyklý postup

1 • Dokumenty

Zašlete mi dokumenty e-mailem, prostřednictvím Dropboxu nebo online služby pro přenos souborů. Dokáži pracovat s většinou formátů souborů, přednost však dávám upravitelným textovým dokumentům, s nimiž se dle mého názoru nejlépe i nejjednodušeji pracuje, a jejich překlad je nejlevnější i nejrychlejší.

2 • Cenová nabídka

Po analýze potenciálního projektu vám poskytnu konkurenceschopnou nabídku. Nabídka bude obsahovat celkovou cenu, dodací lhůtu a jakékoli případné zvláštní požadavky apod. Při výpočtu ceny se obvykle vychází z počtu slov ve zdrojovém textu.

3 • Odsouhlasení

Budete-li chtít nabídku přijmout, zašlete mi rychlou zprávu, že souhlasíte s jejími podmínkami. Jakékoli odsouhlasení nabídky musí být provedeno písemně a bude právně závazné. Bude to také znamenat, že vyjadřujete svůj souhlas s mými smluvními podmínkami.

4 • Překlad

V tomto okamžiku začíná samotná práce. Zahájím překlad, kontrolu a korekturu vašich textů. Mým cílem je překonat vaše očekávání a dodat nejvyšší možnou kvalitu. O průběhu projektu vás budu průběžně informovat.

5 • Dodání

Po dokončení práce vám dokumenty budou vráceny nejpozději ve sjednaném termínem a ve vzájemně dohodnutém formátu – obvykle jako přiložené soubory v e-mailu, případně prostřednictvím online služby pro přenos souborů, budou-li soubory příliš velké.

6 • Platba

Po vašem schválení překladu obdržíte fakturu od mé švédské fakturační společnosti se splatností do 30 dnů. Platby se provádějí na jejich účet. Neuhrazené faktury budou přesměrovány na agenturu pro vymáhání pohledávek.
1500-2500
slov/den
10%
sleva pro nové klienty
Mattias
Bergström

Roslagsgatan 34
11479 Stockholm
Švédsko

Prozkoumejme společně naše možnosti
Kontaktujte mne ještě dnes a dozvíte se více!